eFi Cafe Reduta

O NÁS

EFI CAFE Reduta

 

je moderní brněnská restaurace v krásném prostředí centra města. Pohodová atmosféra a historická hodnota divadelní budovy spolu s minimalistickým designem interiéru vytváří unikátní atmosféru. V ní si užijete pracovní oběd, rodinnou oslavu se zákusky i setkání s přáteli nad dobrou kávou nebo koktejlem. EFI CAFE Reduta má za cíl navázat na tradici nejlepších brněnských restaurací minulosti a spojit ji s moderní gastronomií naší doby.

Po úspěšném dni se v naší restauraci s terasou, ze které je krásný výhled na Zelný trh a jeho slavnou fontánu Parnas, odměníte domácí zmrzlinou a dezerty, ke kterým se bude skvěle hodit vybraná káva nebo sypaný čaj. Pokud budete mít chuť na něco chladnějšího, určitě si vyberete z bohaté nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů, točeného piva a v neposlední řadě i z širokého výběru moravských i zahraničních vín.

O Vaše chuťové buňky se bude v naší divadelní restauraci starat tým pod vedením pana šéfkuchaře Milana Macháčka, který je držitelem mnoha ocenění jak na národních, tak i mezinárodních soutěžích. Připraví pro vás syté polévky, osvěžující saláty, zapečené panini z vybraných surovin i další dobroty.

Sledujte naši rubriku KUCHAŘSKÁ SHOW, kde se dozvíte o připravovaných večerech živé gastronomie, kdy naši mistři kuchaři připraví jídla přímo před Vámi.

Na italské kávě či výborných jídlech si může na letní zahrádce či uvnitř EFI CAFE Reduta naráz pochutnávat až 60 hostů, větším společnostem až o padesáti lidech nabízíme soukromí oddělené části se samostatným barem.

Novinky a dění ve Vaší oblíbené restauraci můžete sledovat i na Facebooku EFI CAFE Reduta.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

KONTAKT

Otevírací doba

PO-SO: 11-23 HOD.

NE: 11-22 HOD.

Kontakt

Odpovědný vedoucí: Richard Pojer